Laminowanie włosów domowymi sposobami

Włosy, które są zniszczone długoletnim farbowaniem wymagają silnej kuracji odżywczej. Tylko zabieg o silnym działaniu jest w stanie przywrócić im naturalną lekkość i blask. Prawdziwą zmorą wielu osób są również rozdwojone końcówki – już nie trzeba podcinać włosów, aby pozbyć się brzydkich końcówek!Laminowanie włosów – skuteczna regeneracja w domu
Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów, które w krótkim czasie widocznie poprawią kondycję włosów jest ich laminowanie. Zabieg ten można wykonać zarówno w gabinecie fryzjerskim jak i w zaciszu domowym. Co będzie potrzebne aby przeprowadzić laminowanie zniszczonych włosów w domu?

Laminowanie – krok po kroku
Metoda laminowania włosów przeznaczona do domowego użytku jest nie tylko prosta ale także bardzo tania. Do jej wykonania wystarczy przygotować niewielką ilość żelatyny spożywczej a także miseczkę z ciepłą wodą, ręcznik i foliowy czepek. Wszystkie składniki należy ze sobą wymieszać, a powstałą miksturę starannie nałożyć na suche włosy tak, aby nie ominąć żadnego kosmyka. Po około trzech kwadransach włosy trzeba dokładnie umyć pod bieżącą wodą. Efekt laminowania włosów to gładkie i lśniące kosmyki. Nie powinno się przesadzać z częstotliwością zabiegu – stosuje się go max dwa razy w tygodniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *