Olejek z dzikiej róży – największe zalety

Olejek z dzikiej róży ma bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach tak wiele osób korzysta z jego dobrodziejstwa. Olejki z dzikiej róży bardzo skutecznie rozjaśniają cerę i co najważniejsze likwidują wszelkie przebarwienia.

Olejek z dzikiej róży – właściwości

W owocach dzikiej róży występuje bardzo duże stężenie witaminy C, która wraz z karotenem tworzy rewelacyjny duet o silnym działaniu rozjaśniającym skórę. Osoby, które chcą rozjaśnić plamy pigmentacyjne, powinny jak najszybciej zainwestować w olejek z dzikiej róży.

Nawilżanie i wygładzanie skóry

Olejki oparte na dzikiej róży bogate są nie tylko w witaminy, ale również w pektyny i aminokwasy, dzięki czemu kosmetyki te są prawdziwym eliksirem odmładzającym. Olejki z dzikiej róży zapewniają doskonałą stymulację biosyntezy ceramidów, dzięki czemu nasza skóra zawsze będzie odpowiednio nawilżona.

Zmniejszenie zmian trądzikowych

Hydroksykwasy, które mają właściwości złuszczające w bardzo dużych ilościach występują właśnie w owocach dzikiej róży. Olejki są więc doskonałą propozycją dla osób z cerą tłustą i trądzikową. Olejki bardzo skutecznie zapobiegają pogrubieniu warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu nie tworzą się zaskórniki.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *