Peeling za pomocą rękawicy Kessa

Peeling to jedna z najważniejszych czynności pielęgnacyjnych, które są konieczne, by skóra była gładka i jedwabista oraz długo wyglądała młodo. Warto wykonywać go co najmniej raz w tygodniu, zaś w razie potrzeby częściej. W jaki sposób przeprowadzić efektywny peeling ciała?

Intensywne złuszczanie
Pomocnym akcesorium do tego zabiegu jest rękawica Kessa z Triny, której tradycja sięga Dalekiego Wschodu. Najskuteczniejsza staje się wraz z naturalnym czarnym mydłem lub glinką, które wspaniale oczyszcza ciało i przygotowuje je do. Masaż rękawicą Kessa na przykład podczas kąpieli, nie tylko usuwa martwy dalszych zabiegów, na przykład odżywiania  za pomocą maseł lub olejów do ciałanaskórek i różne nieczystości nagromadzone w ciągu dnia, ale także jest doskonałą terapią antycellulitową.

Poprawia także krążenie krwi, dzięki czemu tkanka jest dotleniona i prezentuje się o wiele lepiej, przy czym jest także niezwykle aksamitna w dotyku. Ten produkt to niewielka inwestycja w urodę i dobre samopoczucie. Po kąpieli lub prysznicu z użyciem rękawicy, a także czarnego mydła, najlepiej zastosować zabieg odżywiający, polegający na natłuszczaniu ciała olejem kokosowym, arganowym lub innym, cechującym się walorami nawilżającymi i odżywczymi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *